Top 3 tematy na torty urodzinowe dla dziewczynek.

Top 3 ulubione tematy tortów urodzinowych dla dziewczynek.

Jeśli chodzi o idealne przyjęcie urodzinowe, z doświadczenia wiemy, że torty urodzinowe dla dziewczynek zawsze zajmują centralne miejsce. Nie ma nic, co bardziej chwyta za serce, niż widok Twojej małej księżniczki, która krzyczy z zachwytu, widząc jej tort urodzinowy w kształcie jej ulubionej postaci.
W Cukierni AleTort codziennie projektujemy pomysłowe i pyszne torty, a dziecięce torty urodzinowe to jedna z naszych specjalności. Po przeanalizowaniu wszystkich trendów dekoracyjnych z ostatniego roku, wybraliśmy trzy najlepsze motywy tortu urodzinowego dla dziewczynek.

1. Jednorożce

Prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów tortów ostatnich lat i zdecydowany faworyt wśród dziewczynek na całym świecie – to tort z jednorożcem! Dzieci uwielbiają używać swojej wyobraźni, a magia i bajki nie wyjdą z mody w najbliższym czasie. Dlaczego więc nie wyczarować magii i tajemnicy dla małej księżniczki i jej następnych urodzin?
W Cukierni AleTort stworzyliśmy całą gamę pięknych tortów z jednorożcami – oto magiczny wybór naszych cukierników-czarodziejów.

 

tort jednorozectort jednorozec mietowo rozowytort jednorożec torty dla dzieci

2. Disney

Biorąc pod uwagę tak wiele naszych najbardziej lubianych dziecięcych postaci pochodzących ze stajni Disneya, nic dziwnego, że dziecięce torty urodzinowe z motywem Disneya są jednymi z najlepiej się sprzedających. Od klasycznych filmów animowanych, takich jak Księga dżungli i 101 dalmatyńczyków, po najnowsze hity kinowe, takie jak Gdzie jest Nemo i Kraina lodu, zespół Cukierni AleTort specjalizuje się w tworzeniu smakowitych detali wszystkich Twoich ulubionych postaci Disneya. Rozpoznajesz któryś z poniższych?

 

simba lew torttort kraina lodu ana elsa olaftort nemo

3. Księżniczki

W życiu każdej małej dziewczynki przychodzi taki czas, kiedy jedyne czego chce, to zostać księżniczką. Jej marzenia o rodzinie król ewskiej mogą opierać się na słynnych księżniczkach Disneya, takich jak Ariel, Pocahontas, Kopciuszek czy Jasmina, lub też wywodzić się z wielu innych baśni.
Jeśli chodzi o królewskie przyjęcie urodzinowe, najlepszym wyborem będzie tort o tematyce księżniczki. Dlaczego by nie pozwolić, by cukiernik machnął swoją magiczną różdżką i wprowadził w zupełnie nowy świat tortów piętrowych? Oto tylko niektóre z niedawnych tortów urodzinowych dla księżniczek, które zaprojektowaliśmy.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zamówienia tortu lub po prostu porozmawiać, skontaktuj się z nami.

tort ksiezniczki disneyatort kopciuszektort ksiezniczka jasmina