Top 3 ulubione tematy tortów urodzinowych dla dziewczynek.

Jeśli chodzi o idealne przyjęcie urodzinowe, z doświadczenia wiemy, że torty urodzinowe dla dziewczynek zawsze zajmują centralne miejsce. Nie ma nic, co bardziej chwyta za serce, niż widok Twojej małej księżniczki, która krzyczy z zachwytu, widząc jej tort urodzinowy w kształcie jej ulubionej postaci.
W Cukierni AleTort codziennie projektujemy pomysłowe i pyszne torty, a dziecięce torty urodzinowe to jedna z naszych specjalności. Po przeanalizowaniu wszystkich trendów dekoracyjnych z ostatniego roku, wybraliśmy trzy najlepsze motywy tortu urodzinowego dla dziewczynek.

1. Jednorożce

TORT JEDNOROŻEC

                    TORT JEDNOROŻEC

Prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów tortów ostatnich lat i zdecydowany faworyt wśród dziewczynek na całym świecie – to tort z jednorożcem! Dzieci uwielbiają używać swojej wyobraźni, a magia i bajki nie wyjdą z mody w najbliższym czasie. Dlaczego więc nie wyczarować magii i tajemnicy dla małej księżniczki i jej następnych urodzin?
W Cukierni AleTort stworzyliśmy całą gamę pięknych tortów z jednorożcami – oto magiczny wybór naszych cukierników-czarodziejów.

 

 

tort jednorozec scaled 2

tort jednorozec 5

2. Disney

Biorąc pod uwagę tak wiele naszych najbardziej lubianych dziecięcych postaci pochodzących ze stajni Disneya, nic dziwnego, że dziecięce torty urodzinowe z motywem Disneya są jednymi z najlepiej się sprzedających. Od klasycznych filmów animowanych, takich jak Księga dżungli i 101 dalmatyńczyków, po najnowsze hity kinowe, takie jak Gdzie jest Nemo i Kraina lodu, zespół Cukierni AleTort specjalizuje się w tworzeniu smakowitych detali wszystkich Twoich ulubionych postaci Disneya. Rozpoznajesz któryś z poniższych?

 

TORT ELSA ANNA KRAINA LODU

TORT ELSA ANNA KRAINA LODU

 

3. Księżniczki

W życiu każdej małej dziewczynki przychodzi taki czas, kiedy jedyne czego chce, to zostać księżniczką. Jej marzenia o rodzinie król ewskiej mogą opierać się na słynnych księżniczkach Disneya, takich jak Ariel, Pocahontas, Kopciuszek czy Jasmina, lub też wywodzić się z wielu innych baśni.
Jeśli chodzi o królewskie przyjęcie urodzinowe, najlepszym wyborem będzie tort o tematyce księżniczki. Dlaczego by nie pozwolić, by cukiernik machnął swoją magiczną różdżką i wprowadził w zupełnie nowy świat tortów piętrowych? Oto tylko niektóre z niedawnych tortów urodzinowych dla księżniczek, które zaprojektowaliśmy.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zamówienia tortu lub po prostu porozmawiać, skontaktuj się z nami.

TORT KOPCIUSZEK

TORT KOPCIUSZEK

 

 

 

tort ksiezniczki disneya