Najładniejsze torty urodzinowe

 

tort urodzinowy falbankowy

tort urodzinowy falbankowy

Urodziny bez tortu, są jak biedronka bez kropek. Jednak na przestrzeni czasu, spojrzenie na torty uległo znacznej zmianie. Dziś, tradycyjne torty odchodzą do lamusa, nadchodzą zaś nowe, artystyczne torty Warszawa. Dlaczego właśnie takie? Bo świetnie smakują i rewelacyjnie wyglądają.

Nie dla wszystkich jednak tort kojarzyć musi się z nowoczesnymi i oryginalnymi kształtami, czy ekstrawaganckimi wzorami. „Tradycjonaliści kulinarni” preferować będą babcine i mamine wyroby, czyli okrągłe torty z różyczkami i wzorkami w esy floresy. Takie wyroby jednak przede wszystkim polecane są emerytom i rencistom. Dla pań i panów w typie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku i dla wszystkich innych idących z duchem czasu, koniecznie należy wybrać tort artystyczny.

Dlaczego coraz więcej osób stawia na torty nietypowe? Bo są to torty, które potrafią zachwycić swoim oryginalnym kształtem, wzorem i pysznym smakiem. Przede wszystkim decydując się na taki tort, zyskać można cukiernicze cudo dedykowane dla odbiorcy. Dla przykładu – fan formuły I na swoje urodziny otrzymać może tort w kształcie bolidu, dziecko – ulubioną postać bajkową, absolwent – indeks na zakończenie (lub rozpoczęcie) studiów, itp.
Pomysł na wzór zależy wyłącznie od fantazji zamawiającego i od okazji, z jakiej zamawiamy tort.
To wypieki, które biją na głowę „swojskie” torty, zwłaszcza jeśli są ofiarowywane na specjalne okazje. Wówczas torty specjalne, stają się miłym sposobem okazania solenizantowi naszych pozytywnych uczuć.
Torty artystyczne sprawdzają się również w przypadku tortów firmowych, stając się absolutnym hitem imprezy, obfotografowywanym ze wszystkich stron.

Dlaczego artystyczne torty, muffinki Warszawa, czy wszelkie artystyczne wypieki święcą swoje tryumfy? Przede wszystkim dlatego, że odganiają nudę zwykłych tortów. Są wyrazem olbrzymiej kreatywności i pomysłowości zamawiającego lub cukiernika oraz niekwestionowanego mistrzostwa tego drugiego. To jednocześnie wyraz artystycznej wrażliwości i innowacyjnych pomysłów. To połączenie pysznego smaku ze smakowitym wyglądem, czyli niebo w gębie dla prawdziwych łasuchów i raj dla ich oczu.