O NAS

Cześć! Moja cukiernia istnieje w Warszawie od ponad 13 lat. Maksymalnie staramy się zadowolić wszystkich naszych klientów.

Cukiernictwem zająłem się przez przypadek. Po 18 latach pracy w telewizji i filmie szukałem nowego pomysłu na siebie. Jakieś 5 lat temu oglądałem w TV program o znanej cukierni w Londynie, która przygotowywała torty m.in dla Madonny, spodobało mi się to i postanowiłem spróbować swoich sił w tym temacie. Zamówiłem przez internet kilka książek, lukier plastyczny, wykrawaczki do ciastek i tak zaczęła się moja przygoda ze słodyczami.

Z biegiem czasu zaczęła ona przekształcać się w mój zawód i kiedy odszedłem z telewizji stała się moim głównym zajęciem, by w końcu stać się moją pasją.

Wszystkiego nauczyłem się zupełnie sam z książek i internetu.

 

 

 

 

Lubie proces kreacji, wymyślania wyglądu tortu, a najlepsze efekty uzyskuję kiedy mam pozostawioną zupełnie wolną rękę co do jego wyglądu.

Śledzę najnowsze trendy sztuki cukierniczej i wprowadzam je na polski rynek.

 

Jestem poszukiwaczem smaku. Lubię smak i starannie dobieram jego różne kombinacje w swoich wypiekach. Od dzieciństwa gotowałem, chociaż torty i słodycze robiłem rzadko. W moim sklepie próżno szukać tego, co jest dostępne w innych polskich cukierniach, torty są robione na zamówienie. Chcę zaprezentować klientom coś nowego, oryginalnego, niepowtarzalnego pod każdym względem, trochę innego niż to co proponują cukiernie w Warszawie.

Moja cukiernia nie przypomina typowej dużej cukierni „przemysłowej”. Jest to jednoosobowa manufaktura z osobistym podejściem do klienta.

O NAS

Od klasycznej elegancji do nowoczesnej finezji – istniejemy, by stworzyć tort Twoich marzeń: * Na wszelkie okazje rodzinne: torty urodzinowe, torty weselne, torty na chrzciny, torty na komunię i zaręczyny oraz inne ważne uroczystości w gronie najbliższych… * Torty firmowe: na małe spotkania biznesowe lub wielkie gale, pokazy, konferencje … * Słodkie, małe co-nie-co: w ofercie mamy urocze ciasteczka i muffinki, które uatrakcyjnią każde spotkanie… W naszej internetowej cukierni tworzą ludzie z pasją, ceniący kunszt cukierniczy
i rozmiłowani w sztuce. Dzięki temu nasze torty nie tylko zapewniają rozkosz dla podniebienia, ale dzięki artystycznej formie są także ucztą dla oczu.
Bo forma i styl są dla nas równie ważne jak smak: * By zapewnić naszym tortom wykwintny smak używamy tylko najlepszych
i najświeższych składników… * By zaskoczyć Was niezwykłą formą inspirujemy się sztuką, modą, florą, fauną i postaciami z bajek, które zachwycają najmłodszych… Lepimy, rzeźbimy, modelujemy – własnoręcznie wykonujemy wszystkie, kunsztowne detale i figurki na tort… Naszym natchnieniem mogą stać się również Twoje pomysły. Możemy wspólnie zaprojektować tort na specjalne okazje w Twoim życiu. Nasza cukiernia Warszawa AleTort stworzy dla Ciebie małe, słodkie dzieło sztuki, którym celebrować będziesz ważne chwile

Jarosław Dyniewicz

WŁAŚCICIEL

KONTAKT

Zarezerwuj tort na swoje urodziny, Skontaktuj się!